Pristatymo informacija

PRISTATYMAS

 

Jūsų išsirinktas prekes, mes Jums pristatysime:

 Naudojantis Lietuvos pašto paslaugomis.

Prekės pristatomos registruota siunta į artimiausią Lietuvos pašto skyrių. Pristatymo terminas  3-5 darbo dienos..Kaina – 2 EUR.

Pritatymas į  Kuršių Neriją  ir į užsienio šalis, pagal Lietuvos pašto įkainius.  Užsakymo terminas gali pailgėti  iki 10 darbo dienų.

 

Užsakius prekių daugiau kaip už 50 EUR -  pristatymas nemokamas.

 

Užsakymas bus pradėtas vykdyti gavus Jūsų apmokėjimą.

 

Išsiuntus prekes, jūs gausite siuntos kodą ir galėsite matyti jos kelionę.

 

Jeigu apmokėjimas nebus atliktas per 24val , užsakymas bus atšauktas.

 

Prekes pristatysime tiesiai į Jūsų namus, naudojantis kurjerio paslaugomis.

Pristatymo kaina 3.40 EUR.

Prekes pristatysime per 1-3 darbo dienas.

Apie prekės išsiuntimo būsena būsite informuoti elektroniniu paštu.

Pritatymas į  Kuršių Neriją  ir į užsienio šalis, skaičiuojamas pagal kitus numatytus įkainius.  Užsakymo terminas gali pailgėti  iki 10 darbo dienų.

Prekės bus pristatomos Jūsų nurodytu adresu. Atkreipiame Jūsų dėmesį, kad kurjeriui pristačius prekes siuntos gavėjui ir neradus jo prekių pristatymo adresu, ar neprisiskambinus duotuoju telefono numeriu,prekės grąžinamos pas pardavėją.

Prekes pristatysime jums į DPD siuntų skyrius, darant užsakymą, jums tiesiog reikia pasirinkti, kuriame DPD siuntų skyriuje norite atsiimti savo siuntą.

Pristatymo kaina 2EUR

Druskininkuose  ir Varėnoje tam tikru laiku ir tam tikroje vietoje prekes galėsite atsiimti patys , be jokio pristatymo mokesščio.

Jeigu Jums iškilo klausimų dėl prekių pristatymo, susisiekite su mumis el.paštu info@manovaikui.lt ar skambinkit telefonu 8 60381296 ir mes mielai atsakysime į jūsų klausimus.